O FIRMIE TRY

Nasza historia, plany i wizje

Tutaj jesteś: FirmaO nas

O firmie

Misja firmy

Stworzenie systemu wspomagającego zarządzanie jakością, procesami biznesowymi i dokumentami maksymalnie dopasowanego do potrzeb klientów i realizującego założenia nowoczesnego zarządzania. Pozyskanie klientów zorientowanych na innowacje i efektywne zarządzanie.

Krótko o nas

Firma TRY powstała w 1994 roku. Jesteśmy producentem systemu realizującego zarządzanie jakością QMS, zarządzanie dokumentami i obieg dokumentów DMS oraz wspomaga zarządzanie procesami biznesowymi (BPM). Zajmujemy się wprowadzaniem nowoczesnych technologii w biznesie, sprzedażą, instalacją i administracją sprzętu i oprogramowania IT, wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowo handlowych i jednostkach budżetowych.

Analizując występujace zdarzenia i zgłaszane sprawy w obsługiwanych jednostkach, doszliśmy do wniosku, ze jednym z głównych problemów do rozwiązania jest podniesienie jakości produktów i usług oraz sprawne zarządzanie informacją. Jakość w szeroko rozumianym pojęciu: jakość zarządzania, jakość produktów, jakość pracy wykonywanej przez członków organizacji. Pierwszym krokiem w tym kierunku realizacji jest stworzenie właściwej bazy wiedzy organizacji.

Zgodnie z badaniami i tendencjami w gospodarkach wysoko rozwiniętych przyszłość zarządzania to jakość.

Aby móc zrealizować "just in time" i konkurować w dzisiejszym świecie konieczna jest zmiana podejścia. Nie tylko cięcie kosztów i zwiększenie efektywności, ale zmiana filozofii całej organizacji może to zapewnić.

Poprzez zdobyte doświadczenia stworzyliśmy elektroniczny system wspomagający zarządzanie jakością i dokumentami.

FIRMA TRY